No.2804, 75 Huili Street, Ganjingzi District, Dalian Chiny
Dom

Dalian Hivolt Power System Co.,Ltd. Kontrola jakości

Im Online Czat teraz
QC profilu

Kontrola procesu na izolatorach porcelanowych:

produkty wysokiej jakości są mocną bazą dla rozwijającej się firmy. Koncentrujemy się na jakości izolatorów i ściśle kontrolujemy poniższe aspekty:

1) Surowiec stanowi krytyczną bazę wykwalifikowanych izolatorów. po pierwsze, musimy wybrać wysokiej jakości surowiec; przeprowadzona zostanie zarówno kontrola chemiczna, jak i fizyczna na wszystkich rodzajach surowców.

Po przeprowadzeniu inspekcji zakwalifikowany surowiec zostanie oznaczony i przechowywany osobno do dalszej produkcji. Materiał nie kwalifikowany jest skazany na odrzucenie.

2) Mamy centrum techniczne i inspekcyjne. Ponad 40 doświadczonych inspektorów pracuje dla całego procesu produkcyjnego, aby sprawdzić setki punktów kontrolnych od surowca, młyna kulowego, kształtowania, suszenia, szklenia, ognia, montażu końcowego produktu, testu, pakowanie itp.

Monitoruje, rejestruje, analizuje i ocenia parametry technologiczne, aby sfinalizować raporty z analizy jakości procesu. Po podstawowym gromadzeniu danych, możemy łatwo poznać cały status procesu i podjąć natychmiastowe działania w celu usunięcia niektórych błędów lub błędów. Wszystkie te kontrole upewniają nas, że produkt końcowy jest bardzo kwalifikowany.

3) Podczas procesu kontroli jakości musimy być pewni, że wszystkie urządzenia pomiarowe i testujące używane podczas produkcji, kontroli i kontroli są ważne. więc wszystkie te urządzenia muszą być kalibrowane okresowo.

4) Innym dobrym sposobem kontrolowania jakości izolacji jest znakowanie. może sprawić, że cały proces będzie możliwy do śledzenia. zaznaczamy wszystkie punkty procesu produkcyjnego na produkcie, od błotnika do pakowania.

możesz wiedzieć, że znasz dokładnie informację, kto jest operatorem kształtowania i ozdabiania itp., a także datę uruchomienia, część nr itd.

jeśli pojawi się jakaś usterka, możemy łatwo śledzić przyczyny. stale poprawiamy kwalifikowaną stawkę za pośrednictwem tych kontroli, ponieważ wszystkie rzeczy muszą być odpowiedzialne za ich pracę.

5) W przypadku każdego pieca niektórzy doświadczeni pracownicy muszą wykonać test dobroczynności i analizę profilu porcelany, aby upewnić się, że porcelana jest odpowiednio wypalana.

Ściśle przestrzegamy procedury testowej wykonując powiązane testy, na przykład, każdy izolator musi być rutynowo testowany, testy próbne muszą być wykonywane na każdej partii w stosunku do różnych norm, takich jak IEC, ANSI, BS itp.

6) Posiadamy centrum badawcze, które może zaprojektować izolatory zgodnie ze specyfikacjami lub wymaganiami klientów. Inżynierowie prowadzą również badania nad sposobami krycia całego procesu i ciągłego ulepszania naszej fabryki.

7) Ściśle przestrzegamy normy ISO9001: 2008 i nadal dążymy do poprawy jakości. Naszym celem jest dostarczenie wykwalifikowanego izolatora na całym świecie.

młyn kulowy z porcelanowego izolatora

shapping porcelanowej insultaor

wypalanie izolatora porcelany

montaż izolatora słupów stacji

pakiet izolatora porcelanowego

Kontrola procesu na izolatorach kompozytowych:

Produkty wysokiej jakości stanowią mocną bazę dla rozwijającej się firmy. Koncentrujemy się na jakości izolatorów i ściśle kontrolujemy poniższe aspekty:
1) Surowiec stanowi krytyczną bazę wykwalifikowanych izolatorów. po pierwsze, musimy wybrać wysokiej jakości surowiec; kontrola chemiczna i fizyczna zostanie przeprowadzona na wszystkich rodzajach surowców (pręt z włókna szklanego, kauczuk silikonowy, elementy metalowe itp.).
Po przeprowadzeniu inspekcji zakwalifikowany surowiec będzie oznaczany i składowany osobno do dalszej produkcji. Materiał bez klasyfikacji jest skazany na odrzucenie.
2) Mamy centrum techniczne i inspekcyjne. Ponad 40 doświadczonych inspektorów pracuje dla całego procesu produkcyjnego, aby sprawdzić setki punktów kontrolnych od surowca, wtryskarki, temperatur pracy, różnych sytuacji przechowywania materiału, różnych okresów ważności użycia materiału, testowanie, pakowanie itp.
Monitoruje, rejestruje, analizuje i ocenia parametry technologiczne, aby sfinalizować raporty z analizy jakości procesu.
Po podstawowym gromadzeniu danych, możemy łatwo poznać cały status procesu i podjąć natychmiastowe działania w celu usunięcia niektórych błędów lub błędów. Wszystkie te kontrole upewniają nas, że produkt końcowy jest bardzo kwalifikowany.
3) Podczas procesu kontroli jakości musimy być pewni, że wszystkie urządzenia pomiarowe i testujące używane do produkcji, kontroli i kontroli są ważne. więc wszystkie te urządzenia muszą być kalibrowane okresowo.
4) Innym dobrym sposobem kontrolowania jakości izolacji jest znakowanie. może sprawić, że cały proces będzie możliwy do śledzenia.
zaznaczamy wszystkie punkty procesu produkcyjnego na produkcie, od surowca po pakowanie. możesz wiedzieć, że dokładnie znasz informacje o tym, kto jest operatorem w różnych procesach produkcyjnych. jeśli pojawi się jakaś usterka, możemy łatwo śledzić przyczyny.
poprawiamy kwalifikowaną stawkę w sposób ciągły poprzez te kontrole, ponieważ wszystkie produkty muszą być odpowiedzialne za ich pracę. Jesteśmy ściśle zgodni z procedurą testową wykonującą podobne testy, na przykład, każdy izolator musi być rutynowo testowany, należy wykonać próbne testy dla każdej partii dla różnych Standardy takie jak IEC, ANSI, BS itp.
5) Posiadamy centrum badawcze, które może zaprojektować izolatory zgodnie ze specyfikacjami lub wymaganiami klientów. Inżynierowie prowadzą także badania nad sposobami, w jakie można skroić cały proces, i ciągłe ulepszanie naszej fabryki.
6) Ściśle przestrzegamy normy ISO9001: 2008 i nadal dążymy do poprawy jakości.
Naszym celem jest dostarczenie wykwalifikowanego izolatora na całym świecie.
surowiec kompozytowego izolatora z Dalian Hivolt Power System Co., Ltd.
test prętów z włókna szklanego izolatora kompozytowego
mechina iniekcyjna do izolatora kompozytowego
pakiet kompozytowego izolatora z Dalian Hivolt Power System Co., Ltd.

Urządzenia testowe

My, Dalian Hivolt Power System Co., Ltd. mieć bardzo nowoczesne laboratorium

w naszej fabryce, gdzie można przeprowadzić rutynowy test, próbkę i normalny test

być prowadzone zgodnie z IEC, ANSI, BS, AS i innymi międzynarodowymi

standardy. Zakres testowy obejmujący izolatory porcelanowe i kompozyt

izolatory. Sprzęt testowy wymieniony poniżej:

· Maszyna do testowania wytrzymałości na ciśnienie hydrauliczne

· Maszyna wytrzymałościowa o wytrzymałości 100 ton

· Maszyna wytrzymałościowa o wytrzymałości 600 KN

· Transformator testowy 300 kV

· Transformator testowy 200 kV

· Maszyna testująca poziomą siłę 250 KV

· Sprzęt do testów wytrzymałości mechanicznej termicznej

· Detektory ultradźwiękowe

· Siły zbrojarskie do 50 KN

· Generator napięcia impulsu 1200kV

· Sprzęt testowy RIV

analiza chemiczna Dalian Hivolt Power System Co., Ltd.próba zginania izolatora słupów stacji

Test obciążeniowy M & E z izolacją zawieszeniatestowanie impulsów świetlnych Dalian Hivolt Power System Co., Ltd.

Certyfikaty
  • Chiny Dalian Hivolt Power System Co.,Ltd. Certyfikaty

    Standard:ISO9000

Szczegóły kontaktu
Dalian Hivolt Power System Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Canning

Tel: +86 411 84950806

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)