No.2804, 75 Huili Street, Ganjingzi District, Dalian Chiny
Dom

Dalian Hivolt Power System Co.,Ltd.

Chiny Dalian Hivolt Power System Co.,Ltd. Certyfikaty
Im Online Czat teraz

Dalian Hivolt Power System Co.,Ltd.

1 2 3 4 5 6 7
companyPics.title0 companyPics.title1 companyPics.title2 companyPics.title3 companyPics.title4 companyPics.title5 companyPics.title6
workshop 1 workshop 2 workshop 3 workshop 5 workshop 6 workshop 7 workshop 8
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
marki : HIVOLT
Ilość pracowników : 200~400
Rok założenia : 1990
pc Export : 60% - 70%

Dalian Hivolt Power System Co., Ltd. jest renomowanym producentem izolatorów. Został założony w 1990 roku z asortymentem izolatorów porcelanowych, kompozytowych izolatorów i odpowiednich metalowych kształtek dla linii przesyłowych i dystrybucyjnych. Dostajemy moc od ponad 400 pilnych pracowników i 50 doświadczonych inżynierów.

patrzymy na jakość jak na naszą firmę Life i stale podnosimy jakość produktów. ściśle kontrolujemy cały proces produkcyjny zgodnie z normą ISO 9001: 2008 i skupiamy się na szczegółach dotyczących jakości, od testu wydajności surowca po izolatory. Potężne urządzenia testowe mogą zapewnić kontrolę nad każdym produktem.


Możemy dostarczyć izolatory zgodnie z normami IEC, normami ANSI, normami BS lub specyfikacjami klienta. glazura porcelanowa może być wykonana w kolorze brązowym, jasnoszarym, białym lub niebieskim. Kolor kompozytu złożonego może być jasnoszary lub czerwony. w międzyczasie dostarczamy również wysokiej jakości izolatory ze szkła szenkowanego na rynek krajowy i zagraniczny.


Dalian Hivolt Power System Co., Ltd. jest renomowanym dostawcą, z powodzeniem dostarczyliśmy różnego rodzaju izolatory do 30 krajów i regionów ze względu na niezawodną jakość i rozsądną cenę. Obiecujemy, że jeśli jakikolwiek izolator z naszej firmy ma wadę jakościową, wymienimy je bezpłatnie w ciągu 12 miesięcy po pokwitowanie.Mamy nadzieję na długoterminową współpracę z Tobą i cieszymy się wspólnym kursem.

Szczegóły kontaktu
Dalian Hivolt Power System Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Canning

Tel: +86 411 84950806

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)