No.2804, 75 Huili Street, Ganjingzi District, Dalian Chiny
Dom

Dalian Hivolt Power System Co.,Ltd.

Chiny Dalian Hivolt Power System Co.,Ltd. Certyfikaty
Im Online Czat teraz

Dalian Hivolt Power System Co.,Ltd.

1 2 3 4 5 6 7
Dalian Hivolt Power System Co.,Ltd. Dalian Hivolt Power System Co.,Ltd. Dalian Hivolt Power System Co.,Ltd. Dalian Hivolt Power System Co.,Ltd. Dalian Hivolt Power System Co.,Ltd. Dalian Hivolt Power System Co.,Ltd. Dalian Hivolt Power System Co.,Ltd.
workshop 1 workshop 2 workshop 3 workshop 5 workshop 6 workshop 7 workshop 8

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
marki : HIVOLT
Ilość pracowników : 200~400
Rok założenia : 1990
pc Export : 60% - 70%

Dalian Hivolt Power System Co., Ltd. jest renomowanym producentem izolatorów. Został założony w 1990 roku z asortymentem izolatorów porcelanowych, kompozytowych izolatorów i odpowiednich metalowych kształtek dla linii przesyłowych i dystrybucyjnych. Dostajemy moc od ponad 400 pilnych pracowników i 50 doświadczonych inżynierów.

patrzymy na jakość jak na naszą firmę Life i stale podnosimy jakość produktów. ściśle kontrolujemy cały proces produkcyjny zgodnie z normą ISO 9001: 2008 i skupiamy się na szczegółach dotyczących jakości, od testu wydajności surowca po izolatory. Potężne urządzenia testowe mogą zapewnić kontrolę nad każdym produktem.


Możemy dostarczyć izolatory zgodnie z normami IEC, normami ANSI, normami BS lub specyfikacjami klienta. glazura porcelanowa może być wykonana w kolorze brązowym, jasnoszarym, białym lub niebieskim. Kolor kompozytu złożonego może być jasnoszary lub czerwony. w międzyczasie dostarczamy również wysokiej jakości izolatory ze szkła szenkowanego na rynek krajowy i zagraniczny.


Dalian Hivolt Power System Co., Ltd. jest renomowanym dostawcą, z powodzeniem dostarczyliśmy różnego rodzaju izolatory do 30 krajów i regionów ze względu na niezawodną jakość i rozsądną cenę. Obiecujemy, że jeśli jakikolwiek izolator z naszej firmy ma wadę jakościową, wymienimy je bezpłatnie w ciągu 12 miesięcy po pokwitowanie.Mamy nadzieję na długoterminową współpracę z Tobą i cieszymy się wspólnym kursem.

Szczegóły kontaktu
Dalian Hivolt Power System Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Canning

Tel: +86 411 84950806

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)